Centrum DZWONI

Listopadowo-grudniowe aktualności z Centrum Dzwoni w Gdańsku


              Zdecydowanym sukcesem praktykanta po ukończonych zajęciach praktycznych jest zatrudnienie.  I taki cel udało się zrealizować panu Przemysławowi, który w listopadzie odbył praktykę na stanowisku pracownik porządkowy w Gdańskim Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie, po czym został zatrudniony w tym samym charakterze w firmie "Gratka Szmatka".

              Pani Małgorzata, kolejna klientka Centrum DZWONI, odbywa staż na stanowisku pomocnika opiekuna w Dziennym Domu Pomocy w Gdańsku Strzyży. Pani Małgorzata jest osobą bardzo opiekuńczą, w zakresie jej obowiązków jest między innymi prowadzenie dla seniorów gry Bingo.

              Pan Krzysztof bardzo lubi teatr, dlatego też nawiązaliśmy kontakt z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim i tak pan Krzysztof odbył próbkę pracy na stanowisku pracownika działu obsługi widza.W kwestii dłuższej współpracy, pan Krzysztof zdecydowałby się obsługiwać widzów podczas spektakli, które zaczynałyby się w godzinach przedpołudniowych, także oczekujemy kolejnych programów teatru. Być może pan Krzysztof będzie okazyjnie współpracował z Teatrem Szekspirowskim.

              Tuż przed świętami próbkę pracy odbyła pani Barbara. Swoją pracą pani Barbara przyczyniła sie do umilenia Wigilii dzieciom ze świetlicy Mały Dom na Skraju, ponieważ podczas próbki pracy uczestniczka sprzątała świetlicę oraz przygotowała dla dzieci sałatkę i ciasto. 

            Na koniec bardzo ważna wiadomość, z której się cieszymy - od 18 grudnia zatrudnienie podjął Marcin Wasilczuk. Jest pracownikiem sali w restauracji McDonald w Gdańsku. Trzymamy kciuki, na razie Pan Marcin zbiera same pochwały.

30/12/2015 - 08:03